Blogové prázdniny: 11. srpna - 22. srpna 2012.
Na tuto dobu, kterou strávím na táboře mám připravenou rychlou fanfikci a první kapitolu Cest Andělů, tudíž se nemusíte bát, že by to tu brečelo prázdnotou.

Srpen 2012

Jdeme dál... S Blogspotem :)

31. srpna 2012 v 13:10 | Katrinka |  Vykecat se je důležité
Než jsem odjela na tábor, slíbila jsem, že po mém návratu zveřejním recenzi na jeden film. Nestalo se. Nenapsala jsem ani žádný jiný článek. Čím to je?
Už dlouho jsem se chtěla z Blog.cz přesunout jinam, kde b to vypadalo mnohem profesionálněji a bylo by to přesně podle mých představ. Dvě boční menu, jedno hlavní nahoře, na článek více rubrik, bez hlučných reklam, který Blog.cz na blogy dává a mnozí je neumí vypnout...

Zkusila jsem tudíž jinou formu. Má první volba byl WordPress. Zkoušela jsem ho zhruba týden, ale nebylo to nic pro mě. Drupal, PhPFusion a další následovali za ním. V té době už fungovala má emailová adresa na Google, který jsem si natolik oblíbila, že jsem na něj přesměrovala všechny důležité kontakty. Věděla jsem, že Google vlastní jakýsi blogový systém a proto jsem se rozhodla prohledat mé oblíbené knižní blogy. Co jsem slyšela, všichni si ho pochvalovali a neměli s ním téměř žádné problémy.
Za pár minut už jsem svůj blog na Blogspotu měla také. Naučila jsem se základy, vše co bylo pro rozjetí blogu tam potřebné. Měsíc jsem testovala, jaké blogování tam je a když jsem přijela zpátky z tábora, rozhodla jsem se - přestoupím na Blogspot. Změna je život a blog na Blogspotu je pro mě to, co jsem už dlouho hledala.

Ti, co sledují mou FB stránku to ví už od pondělí, ti co ne, můžou dát like, protože tam jsem více než jinde a navíc čas od času zveřejňuji úryvky z příběhů a fanfikcí: http://www.facebook.com/yumeno.katrin
Proto, právě teď můžete překliknout na tento odkaz a dát si ho do oblíbených, protože zde už nikdy nic nezveřejním:

http://yumenokatrin.blogspot.cz/

Během včerejška jsem ještě nazpívala cover - můžete kouknout. Pravda ale je, že mi pískal hlas, tudíž v záři nebo říjnu zveřejním novou verzi ;)
Vaše Katrinka


p.s.: Včera jsem nazpívala cover. V září nebo v říjnu zveřejním novou verzi ;)